Herbalife Skin – jednoducho naj…

Herbalife Skin kozmetika

Dostupnosť: Skladom
Dodanie: 1 – 3 prac. dni

herbalife-zistit-cenu

Toto musíte svojej pleti jednoducho dopriať! Po dlhoročnom vývoji je konečne tu.  Herbalife Skin kozmetika je jednoducho skvelá. A to nielen pre svoje účinky a výsledky ale aj pre svoje unikátne zloženie, založené na filozofii prírodných zložiek. Veď posúďte sami.

Filozofia kozmetiky Herbalife SKIN

Kozmetika od Herbalife bola vždy známa veľkým obsahom účinných prírodných zložiek. Ale teraz odborníci na výživu Herbalife prichádzajú s vedecky podloženou výživou pre vašu pleť. Kozmetika Herbalife Skin obsahuje viac ako 15 vitamínov a bylín, ktoré dodajú denne vašej pleti množstvo účinných látok pre krajší a zdravší vzhľad.

Herbalife skin - 15 vitamínov a rastlínHerbalife Skin obsahuje aj: antioxidačné vitamíny C a E, vitamín B3, výťažky s Aloe vera (tieto zložky obsahujú všetky prípravky) a potom množstvo rôznych prírodnych olejov – ako makadámový, slnečnicový, mätový, rozmarínový… výťažky z čučoriedok, kokosového orechu,… bentonitove bahno, uhorkový extrakt, extrakt z citrusových plodov a mnoho ďalších (v jednotlivých prípravkoch sú vždy vybrané zložky), pre pleť učinných prírodných zložiek

Pocit a výsledky s kozmetikou Herbalife Skin

Rozmaznávajte sa luxusnými prípravkami; ukľudnite svoju pleť pomocou hodvábnych mäkučkých pien. Inšpirujte sa
rozjasňujúcimi esenciálnymi olejmi a sviežimi podmanivými vôňami.

Herbalife Skin kozmetika

Výsledky na Vašej pleti už za 7 dní

Naše klinicky testované produkty vám pomôžu dosiahnuť optimálne denné výsledky zahŕňajúce jemnejšiu, hladšiu a žiarivejšiu pleť a napomáhajú redukovať vznik vrások. To Vám dáva istotu spokojnosti s dosiahnutými výsledkami. Navyše prvé viditeľné výsledky dosiahnete už za 7 dní používania (Výsledky sa vzťahujú k používaniu séra na obmedzenie tvorby vrások, regeneračného nočného krému, denného hydratačného prostriedku pre žiarivú pleť, ochranného hydratačného prípravku SPF 30, ochranného hydratačného prostriedku pre pleť, hydratačného očného krému a spevňujúceho očného gelu.)

Overte si to napr. pomocou 7 dňovej výsledkovej sady Herbalife Skin

7 dní používania Vás presvedčí, že kozmetika Herbalife SKIN je tá pravá pre krajší a zdravší vzhľad Vašej pleti.

Herbalife Skin – prípravky

Pozrite si aké účinky a zloženie majú jednotlivé prípravky kozmetiky Herbalife Skin a vyberte si to najlepšie pre Vašu pleť.

Prípravky na denné čistenie a tonizáciu pleti – Herbalife SKIN

SKIN - Soothing Aloe cleanse - upokojujúci čistiaci prípravok s Aloe1. Upokojujúci čistiaci prípravok s Aloe (Soothing Aloe Cleanser) – jemný a účinný čistiaci prípravok pre normálnu až suchú pleť. Pomôžte svojej pleti k čistote a celkovej kráse… “Viac tu”

Rozjasňujúci čistiaci prípravok s citrusom - Herbalife SKIN2. Rozjasňujúcí citrusový čistiaci prípravok (Polishing Citrus Cleanser) – účinný a osviežujúci čistiaci prípravok pre normálnu až mastnú pleť. Pomôžte pleti k čistote a celkovej kráse… “Viac tu”

Povzbudzujúci bylinkový toner Energizing herbal Herbalife skin3. Povzbudzujúci bylinkový toner (Energizing Herbal Toner) – kvalitná tonizácia, nevyhnutná pre peknú a žiarivú pleť. Nepodceňte účinky toniku (tonera) na vašu pokožku … “Viac tu”

Krémy a séra na výživu, ochranu a na redukciu vrások – Herbalife SKIN

serum na redukciu vrások Herbalife skin4. Sérum proti vráskam (Line Minimizing Serum) – pomôžte svojej pleti zbaviť sa jemných vrások už za 7 dní*. Sérum na redukciu vrások Herbalife Skin to dokáže, presvedčte sa … “Viac tu”

5. Denný hydrataDenný hydratačný krém - daily glow moisturizer - Herbalife SKINčný krém (Daily Glow Moisturizer) – dodajte pleti to čo potrebuje, rozjasnite ju a minimalizujte vrásky už za 7 dní*. Áno toto dokáže Denný krém Herbalife SKIN  … “Viac tu”

Výživný nočný krém - Replenishing Night cream - Herbalife SKIN6. Nočný regeneračný krém (Replenishing Night cream) – nočná regenerácia pleti je základ pre zdravý a žiarivý vzhľad. Nočný krém Herbalife navyše minimalizuje vrásky*  … “Viac tu”

denný hydratačný krém s ochranným faktorom SPF 30 - herbalife skin7. Hydratačný krém s ochranným faktorom SPF 30 (Protective Day Cream SPF 30) – ochráňte svoju pleť pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia  … “Viac tu”

Očné prípravky pre zlepšenie očného okolia – Herbalife Skin

Spevňujúci očný gel - firming eye gel - Herbalife SKIN8. Spevňujúci očný gél  (Firming Eye gel) – zabudnite na opuchy a nepekný vzhľad pokožky okolo očí. Očný gél Herbalife Skin zlepší pevnosť a pružnosť pokožky a   … “Viac tu”

Hydratačný očný krém hydrating eye cream - Herbalife SKIN9. Hydratačný očný krém  (Hydrating Eye Cream) – okrem kvalitnej hydratácie očného okolia, zlepšenia vzhľadu napomáha aj znížiť výskyt jemných vrások*   … “Viac tu”

Masky a peelingy – Herbalife Skin

Čistiaca ílová maska s mätou - Herbalife SKIN10. Čistiaca ílová maska s mätou  (Purifying Mint Clay Mask) – výborne hĺbkovo vyčistí Vašu pleť a napomôže zlepšeniu celkového vzhľadu a i vzhľadu pórov  … “Viac tu”

Bobuľový ovocný peeling - Herbalife SKIN11. Bobuľový ovocný peeling  (Instant Reveal Berry Scrub) – odstráňte z pleti nadbytočné odumreté bunky a dodajte jej zdravo vyzerajúci vzhľad  … “Viac tu”

TIP: jednoduchá rada “nad zlato”. Vyskúšajte novinku Herbalife Skin kozmetiku. Jednoznačne si Vás získa, o tom nepochybujem. Nie ste si istý? Tak potom Vás 7 dňová výsledková sada Herbalife Skin kozmetiky presvedčí. Objednajte si ju čím skôr a doprajte pleti to, čo naozaj potrebuje pre mladší, žiarivejší a zdravší vzhľad!

“Potrebujem poradiť”          “Cenník tohto aj ostatných produktov”

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.