Formula 1 - tomu sa povie kvalitná výživa

Celosvetovo najpopulárnejšia náhrada jedla. Až 1,5 miliárd zjedených porcií ročne. Výborný doplnok na podporu chudnutia alebo výživy tela. Čítaj ďalej »

Sme špecialisti na chudnutie - zverte nám svoje kilá

Áno, Herbalife produkty sú super, ale nie je to zázrak na chudnutie. Využite náš účinný systém a schudnite natrvalo. Krok po kroku Vás prevedieme od nadváhy až po vysnívanú postavu. Čítaj ďalej »

Herbalife SKIN - len to naj pre Vašu pleť

Nie je Vaša pleť v optimálnej kondícii? Trápia Vás vrásky alebo im chcete predchádzať? Prípadne len hľadáte špičkovú kozmetiku? Kozmetika Herbalife SKIN tá pravá - presvedčte sa na vlastnej koži. Čítaj ďalej »

Vláknina - pozor, jedávate jej dostatok?

Dostatočný príjem vlákniny je často podceňovaný. Ako ste na tom Vy? Jedávate jej dostatok? Toto by ste mali... Čítaj ďalej »

 

Špecializujeme sa na výživu a chudnutie. Máte chuť na zmenu? Pomôžeme Vám dosiahnuť Vaše ciele.

Originál Herbalife produkty za naj doplnky výživy považujú státisice ľudí. 

Sme radi, že si to uvedomujete aj Vy. Že základom úspechu pri dosahovaní Vašich cieľov v oblasti výživy, chudnutia alebo pleti je komplexná úprava Vašich návykov a doplnenie vhodných doplnkov výživy. Tu ste na správnom mieste.

Prečo sa stať naším klientom?
Ak v súčasnosti nevyužívate poradenstvo iného člena Herbalife, resp. nie ste s ním v aktívnom kontakte, budeme radi ak sa stanete našim klientom. Veríme, že budete nadšený nielen z dosiahnutých výsledkov ale i zo vzájomnej spolupráce. Ak však máte svojho poradcu Herbalife, ktorý sa Vám venuje, obráťte sa prosím naňho.
 • Poskytujeme špičkové služby (poradenstvo zadarmo – 15 ročné skúsenosti s výživou, chudnutím, pleťou….)
 • expresné dodanie kuriérom alebo na poštu, denná expedícia
 • sme overení distribútori, resp. členovia Herbalife
 • produkty odoberáme priamo z centrálneho skladu Herbalife na Slovensku, čo Vám dáva istotu dobrej kúpy.herbalife-gold-standart
 • máme 100-vky spokojných klientov
 • poskytujeme garanciu spokojnosti (30 dňová záruka vrátenia peňazí)
 • Aktuálny cenník aj s infom o poradenstve získate tu: “Náš aktuálny cenník”

Špecializujeme sa na výživu a chudnutie – využite to!

“Áno, produkty Herbalife sú špička, čo sa kvality týka, ale čo tak znásobiť ich pozitívny efekt aj správnym používaním a doplnením pár drobných zmien vo Vašom životnom štýle?”

Mladí šťastní ľudia používajú Herbalife

Do ktorej skupiny patríte VY?

 1. “O výžive mám dostatok informácií – nechcem poradiť”. V takom prípade si rovno kliknite tu: „Chcem cenník produktov Herbalife“
 2. “Mám rezervy vo výžive, zaujíma ma viac informácií.” V tomto prípade stačí čítať ďalej.

Paretovo pravidlo – častý dôvod neúspechu, resp. príčina úspechu?

Mnoho ľudí si myslí, že o výžive a chudnutí vie všetko. Ale často to tak nie je a potom zbytočne ostávajú sklamaní. Poznáte Paretovo pravidlo? Platí aj vo výžive a pri chudnutí

 • 80% zmien, ktoré urobíte Vám prinesie 20% výsledok
 • Ale len zvyšných 20% zmien Vám prinesie 80% výsledok

Čo to znamená?

Zoberme si príklad, že chcete schudnúť bez jojo efektu (to isté však platí aj pri výžive tela – ak sa chcete lepšie cítiť)

žena má stále tučnée bruchoO chudnutí a výžive určite aspoň niečo viete, urobíte niektoré všeobecné zmeny v stravovaní (cca 80% zmien – jete menej kalórií, vynecháte sladké a pečivo, začnete cvičiť…. – všeobecne známe veci), ale výsledok nenaplní očakávania (je len cca 20% -tný). Prečo? Pretože že ste urobili zmeny, ktoré sú síce všeobecne známe ale neurobili ste tých 20% najdôležitejších zmien, ktoré Vám prinesú 80% výsledkov, resp. sú pre úspešnosť chudnutia najdôležitejšie

Určite sa pýtate, akých 20% zmien musím urobiť, aby som dosiahol tých zvyšných 80% úspechu pri chudnutí? Sú to tie zmeny, ktoré zohľadňujú individualitu každého z nás. štastní ľudia - rodinaJednoducho sú prispôsobené na mieru. Robia sa podľa toho aká je príčina Vašej nadváhy, koľko máte rokov, či ste muž alebo žena, aké mate genetické predispozície………. A ak urobíte tieto zmeny na mieru, tak potom o chudnutie bez následného jojo efektu nemusíte mať obavy.

Takže ak chcete schudnúť je potrebné urobiť nielen 80% základných zmien ale aj tých 20% najdôležitejších. Radi Vám s tým pomôžeme.

Pozn.: to isté platí aj pri výžive, prevencii, zlepšení vitality tela,……

“Špecializujeme sa na chudnutie a výživu tela. Za 15 rokov máme 100-vky spokojných klientov?”

Čo Vám vieme ponúknuť

Pokiaľ sa stanete našimi klientmi, zadarmo získate náš praxou overený účinný systém, vďaka ktorému Vás krok po kroku prevedieme od 1. dňa až po dosiahnutie Vašeho vytúženého cieľa.

chudnutie a výživa - plán

Navyše ušetríte množstvo času, pretože nemusíte nikam chodiť na žiadne dlhé stretnutia. Komunikácia prebieha telefonicky a elektronicky, čo si 99% klientov vyslovene pochvaľuje.

V skratke – Ako prebieha dosahovanie Vašich cieľov s nami v praxi

 • Kontaktujete nás
 • Rozoberieme si Vaše ciele  – čo chcete dosiahnuť
 • Zhodnotíme príčiny súčasného stavu
 • Navrhneme individuálne riešenie  – ako bude vyzerať spolupráca, aké zmeny budú potrebné (úprava stravy,….), doporučíme vhodné produkty na podporu výživy tela, prípadne na podporu chudnutia
 • Program (systém) prispôsobíme Vašim reálnym povinnostiam (práci, dennému režimu,….), aby bol pre Vás v pohode zvládnuteľný
 • Počas celej doby spolupráce budeme v pravidelnom kontakte, aby sa nič nepodcenilo, aby sme sledovali progres a robili prípadné úpravy……
 • A omnoho viac

“Radi si Vaše nadbytočné kilá, výživu tela alebo pleť zoberieme na starosť. Stačí ak chcete niečo z toho zmeniť k lepšiemu”

Teším sa na prípadnú spoluprácu a na Vaše dosiahnuté výsledky

Výživový poradcaAdam a Alenka Goralkovi – špecializujeme sa na chudnutie a výživu
Tel: 0907 823 811
Email: adamlifestyle@gmail.com, vyziva@schudnutie-zdravie.sk

Verzia stránky Klasická | Mobilná