Chcem zistiť, či nekupujem „fake“ – Kupujte len originál

Herbalife formula 1

Herbalife je špička vo výživových doplnkoch, o to niet pochýb a ani to v tomto článku nebudem ďalej rozpisovať. Len pozor na to, odkiaľ si produkty zadovážite.

Kde si môže m kúpiť produkty a na čo si dať pozor?

Ak sa už rozhodnete pre produkty Herbalife a ste ochotný/á do nich investovať svoje peniaze, dbajte na to, kde si ich kúpite, aby prvotné nadšenie nevystriedalo sklamanie. Keďže produkty Herbalife sú v poslednom čase veľmi populárne, snažia sa to využiť aj špekulanti. Ako? Čítaj ďalej.

1.Osobný nákup – načo dbať!

Produkty od distribútora Herbalife – distribútor je človek, ktorý má platnú distribučnú zmluvu a identifikačné číslo, tak ako ja. Požiadajte ho, aby Vám ho predložil. Ak máte akékoľvek pochybnosti, overte si jeho serióznosť priamo v centrálnom sklade Herbalife na Slovensku (t.č. 02/32273322).

Pokiaľ osoba, ktorá Vám ponúka Herbalife produkty nemá Identifikačné číslo, znamená to, že produkty má z druhej ruky a nie od Herbalife. V takom prípade buďte opatrný/á.

2.Nákup cez internet

Hovorí sa, že na nete je všetko (aj dobré, aj zlé). Nevynímajúc internetové stránky s ponukou Herbalife produktov.

Garancia originality, kvality od spoločnosti Herbalife

Spoločnosť Herbalife toto naozaj garantuje, a preto vyžaduje od e-shopov dodržiavanie prísnych pravidiel, aby sa k Vám dostali produkty v kvalite, akú očakávate. Takže ak e-shop nespĺňa pravidlá, majte sa na pozore.

Ako spoznať dobrý eshop? Výber z pravidiel spoločnosti Herbalife – platné pre všetky e-shopy

  1. Poskytne Vám 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí
  2. V eshope musí byť na viditeľnom mieste nápis „Nezávislý distribútor Herbalife“ Ďalej na stránke musí byť kontakt na distribútora, jeho meno a Identifikačné číslo.
  3. Ceny nesmú byť okamžite viditeľné. Ceny Vám môžu byť poskytnuté telefonicky alebo po vyžiadaní emailom alebo po registrácii sa na webe.
  4. V eshope s produktymi Herbalife sa nesmú ponúkať žiadne iné produkty (iné značky)
  5. V rámci ponuky produktov musí byť poskytované bezplatné poradenstvo
  6. ….

Bez ohľadu na to, či ste už produkty používali alebo nie, na tomto webe máte istotu, že dostanete to, čo očakávate. Ak si nie ste istý, overte si ma v centrálnom sklade – 02/32272300

„A prečo teda nájdem na webe e-shopy, ktoré porušujú pravidlá“

Odpoveď je jednoduchá. Pretože produkty na týchto weboch nie sú priamo od spoločnosti Herbalife, ale sú z druhej alebo tretej ruky, výnimočne sa môže jednať aj o falzifikáty.

Najčastejšie natrafíte na eshopy, ktoré ponúkajúce produkty určené pre americký trh (poznávacie znamenia – majú anglické etikety a napr. kokteil Formula 1 je v 750 gramovom balení). Tieto produkty si tieto eshopy objednajú cez sprostredkovateľa v USA a následne nechajú zaslať do SR, prípadne ČR.

Pri týchto produktoch nie je ani tak problém v kvalite (tá je aj v Amerike vysoká), ale v spôsobe prepravy. Produkty objednané v Amerike sa prepravujú na Slovensko prevažne loďou a to trvá aj 3 mesiace (lodná doprava je lacná, pri leteckej by sa im to neoplatilo). Sú vystavované extrémnym výkyvom teplôt (na lodi, v prekladiskách,…) a to môže výrazne poškodiť kvalitu produktov a následne i Vaše zdravie, prípadne nedosiahnete očakávané výsledky. Keď dorazia produkty do Čiech alebo na Slovensko, tak následne sú ponúkané v eshopoch, ktoré nedodržujú pravidlá.

Poďte radšej na istotu a pridajte sa k stovkám spojných klientov nášho eshopu!!!

Otázky a odpovede

Ak si objednám z Vášho webu, budem spokojný/á

Myslím si, že áno. Na 100% to garantovať neviem, ale viem zaručiť, že produkty Herbalife objednané cez web www.schudnutie-zdravie.sk sú originál produkty so slovenského skladu spoločnosti Herbalife, s maximálnou možnou dobou expirácie (väčšinou 1-2 roky)

Ako si overím, že je to pravda?

Spoločnosť Herbalife ponúka novú službu. Ak si objednáte produkty cez náš web a zvolíte si možnosť platby vopred na účet, tak Vašu objednávku elektronicky zadám do centrály Herbalife a odtiaľ Vám budú kuriérom doručené produkty – čiže priamo z centrálneho skladu Herbalife. Transparentnejšie to už ani nejde.

Pokiaľ si zvolíte platbu na dobierku, alebo ak si chcete nechať zaslať produkty Slovenskou poštou, tak Vám ich už musím zaslať ja osobne. Moju serióznosť si môžete však overiť v spoločnosti Herbalife (02/32272300)

Prečo by som mal/la nakupovať u Vás

Pretože robím maximum pre Vašu spokojnosť. Venujem sa výžive, chudnutiu a pleti už viac ako 13 rokov, takže Vám budem vedieť poradiť nielen s výberom produktov, ale i s jedálničkom, motiváciou,… Okrem poradenstva zdarma získate kvalitné produkty Herbalife, určené pre slovenský trh s 30 dňovou garanciou vrátenia peňazí.

Nie je Váš e-shop príliš drahý?

Keďže dodržiavam všetky pravidlá Herbalife, nemôžem Vám tu napísať ceny. Ale stačí ak si požiadate o cenník (telefonicky 0907 823 811 alebo cez formulár, ktorý je hore nad článkom) a posúdite to sami.

welnestrenerRád odpoviem na Vaše otázky, preto mi kedykoľvek môžete zavolať, alebo napísať email na adamlifestyle@gmail.com

Adam Goralka – nezávislý distribútor Herbalife

„Záleží mi na tom, aby ste s produktymi Herbalife dosiahli svoj cieľ a boli maximálne spokojný. Verím, že nesklamem Vašu dôveru.“

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.