Vaše výsledky

Oľga
Používam produkty Herbalife, ktoré mi doporučil môj výživový poradca. Najskôr som používala produkty na zlepšenie zdravia a vitality a keď som sa presvedčila o ich kvalite, vyskúšala som aj kozmetiku. Schudla som 5 kíl a cítim sa výborne. Teraz ich používame celá rodina. Keďže mám herbalife rada, využila som možnosť zľavy na produkty.
Paula
Vďaka produktom Herbalife a osobnej poradkyni som schudla 10 kíl. Ešte pred pár mesiacmi som mala nadváhu 10 kíl. Spoznala som svoju osobnú poradkyňu a tá mi doporučila program na chudnutie. Počas celej doby chudnutia sa mi venovala. Schudla som 10 kíl a váhu si udržiavam. Okrem toho sa aj lepšie cítim.

Michaela
Produkty Herbalife používam pol roka, keďže sa zaujímam o zdravý životný štýl, tak som sa rozhodla vyskúšať tieto produkty. Počula som, že sú účinné a našťastie som sa aj o tom presvedčila na vlastnej koži. Dodnes používam zdravé jedlo, aloe, vlákninu, thermojetics a thermocomplete. Ďakujem aj svojmu výživovému poradcovi, ktorý ma veľa naučil ako zdravšie žiť a lepšie sa cítiť

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.