Chudnutie spolu zvládneme

zena na vahe po ukonceni chudnutia

Pomôžeme Vám dosiahnuť Váš cieľ – schudnúť. Sme špecialisti na chudnutie

Mnoho ľudí sa nás pýta ako schudnúť. Čo si majú kúpiť, čo majú urobiť? A naša odpoveď? Nehľadajte zázraky, pretože neexistujú. Zvoľte cestu nenásilnej úpravy životného štýlu a výsledky sa dostavia.

 „Voláme sa Adam a Alenka Goralkovi a chudnutiu, resp. výžive sa venujeme 15 rokov. Ľudia pod našim vedením dosahujú super výsledky. Pridáte sa k nim?“

Opýtajte sa sami seba – Prečo ste ešte neschudli?

Ak nájdete odpoveď v týchto bodoch, ste na správnom mieste. 

 • vyskúšal/la som X diét a prípravkou bez trvalého úspechu
 • chudol/la som prílišným znížením kalórií, trápil ma hlad a tak som to po čase vzdal/la
 • chcel/la by som chudnúť pod odborným dohľadom, ale nemá čas niekam chodiť
 • nenašiel/la som doteraz metódu chudnutia, ktorá je založená na báze správneho stravovania a dá sa zvládnuť
 • po čase som stratil/la pri chudnutí motiváciu
 • nebavilo ma chystať si presný jedálniček
 • mám aj veľa iných povinností, neostáva my na seba čas
 • doteraz som sa nepokúšal/la schudnúť

“Chápeme, že chudnutie je potrebné prispôsobiť aj reálnemu životu. Že niekedy jednoducho nie je možné variť si pre seba samostatne, chodiť denne do fitka a…. Jednoducho hľadáme reálne riešenia na chudnutie navrhnuté pre reálny život.”

Vďaka čomu naši klienti dosahujú skvelé výsledky?

Na začiatku bolo rozhodnutie, že chcú začať a následný úspech vychádza z vhodne zvoleného programu Herbalife a z našej vzájomnej spolupráce.

Úspech chudnutia pod našim vedením

Čo je dobré vedieť?

Pokiaľ vnútorne cítite, že chcete schudnúť a ste ochotná/ý urobiť pár zmien vo svojom životnom štýle, tak čítajte ďalej. Ak nie, tak nestrácajte zbytočne čas čítaním tohto textu.

Toto je naša spoločná cesta za Vašou štíhlou postavou

 1. Na začiatok zhodnotíme Váš aktuálny životný štýl, odhalíme príčinu nadváhy (ak ju náhodou neviete).
 2. Na základe skúseností odhadneme rýchlosť Vášho chudnutia
 3. Navrhneme vhodné postupné zmeny vo Vašom životnom štýle tak, aby boli pre Vás zvládnuteľné, aby ste nebývali hladná/ý, aby ste nemali s chudnutia stres a pocit odriekania, resp. “diéty”

chudnutie a strava - plán chudnutia

 • Doplníme produkty Herbalife pre lepšiu výživu tela, ktoré spolu s vhodnou úpravu stravy napomôžu “zrýchliť” metabolizmus, optimalizujú príjem kalórií a tým výrazne napomôžu procesu chudnutia.
 • Vyberieme pre Vás potraviny/jedlá na ktoré ste zvyknutá/ý (v čo možno najväčšej možnej miere) – vypracujeme tipy na s viacerými variantami jedál a potravín
 • V prípade potreby Vám zostavíme cvičebný plán na doma (aby ste ušetrili čas). Pokiaľ by ste chceli plán do „fitka“ alebo na inú aktivitu, aj s tým Vám pomôžeme.
 • Pravidelne na týždennej báze (telefonicky) hodnotíme pokroky, robíme prípadné zmeny, tak, aby ste dosiahli svoj cieľ a aby ste chudnutie zvládali “v pohode”
 • Každý deň sme Vám k dispozícii (telefonicky alebo emailom) – pre prípad otázok alebo nutnosti konzultovať, prípadne potreby rád alebo aj obyčajnej podpory.
 • Môžete si vybrať ako poradcu  – kouča jedného z nás (Adama alebo Alenka)

Aktuálne výsledky našich klientov  – budete medzi nimi?

pani Zuzana, 38 rokov– okr. Prievidza

„Nadváhu mám už viac ako 10 rokov. Vyskúšala som všetko, a keď hovorím všetko, tak myslím všetko J. Od dukanovej diéty, cez hladovanie, očistné diéty, tabletky až po delenú stravu. Väčšinou som to nevydržala a ak som niečo málo schudla, tak som to zase pribrala. Pod vedením pani Alenky chudnem zatiaľ 6 týždňov. Za prvé dva týždne som schudla 2,5 kilá, potom dva týždne nič, a teraz za posledné 2 týždne ďalšie 2 kila. Poviem pravdu, že keď váha 2 týždne stála, mala som chuť s tým praštiť. Vďaka podpore som to však úspešne prekonala”

pani Jana, 28 rokov – Trenčín

“Pod dohľadom pána Goralku som za 2 mesiace schudla 7 kíl. Oceňujem seriózny prístup a dosiahnuté výsledky.”

pán Ľuboš 46 rokov – Nitra

“Vďaka osobnému poradcovi Adamovi a produktom Herbalife a som schudol 14 kíl. Na začiatku Januára som mal nadváhu. Na internete som našiel svojho poradcu na chudnutie, ktorý mi doporučil program na chudnutie. Počas celej doby chudnutia sa mi venoval. Schudol som 14 kíl a váhu si udržiavam. Aj lepšie cítim. Odporúčam vyskúšať aj ostatným ktorý chcú schudnúť a nepribrať naspäť a nevedia si rady.”

Ak máte chuť začať, nezáväzne nás kontaktujte

A čo potom? V cca 15 minútovom telefonáte si prejdeme všetko dôležité. Od prvotnej analýzy stravy, príčin nadváhy až po návrh riešenia a vhodného programu. Ak budete súhlasiť, pustíme sa do chudnutia.

 • Zavolajte nám na tel. číslo 0907 823 811
 • napíšte nám sms v tvare “Chcem info” na t.č. 0907 823 811 a my Vám zavoláme

Úspešné schudnutie =

Úspech chudnutia pod našim vedením

Upozornenie: Keďže sa v súčasnosti venujeme už veľkému počtu klientov, ktorí buď začali nedávno, alebo sú už v procese chudnutia dlhšie, prípadne sú už vo fáze udržiavania, máme určité kapacitné obmedzenia. Veď predsa aj my sme len ľudia a potrebujeme čas aj pre seba 🙂

 • Priberáme maximálne 6 nových klientov mesačne.

Tešíme sa na prípadnú spoluprácu a na dosiahnuté výsledky. Veríme, že Vašu dôveru nesklameme.

Adam a Alenka Goralkovi

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.