Garancie, ktoré stoja za zmienku

Pokiaľ si chcete objednať produkty Herbalife, určite máte dilemu, či sú originálne, akú majú dobu expirácie, či budete vedieť ako ich používať,…. Všetky tieto obavy sa však rozplynú, stačí ak si prečítate garancie, ktoré sme pre Vás pripravili.

“Záleží nám na tom, aby ste boli s Herbalife spokojný a dosiahli čo najlepšie výsledky”

1. Garancia originality produktov Herbalife

Produkty Herbalife objednávame pre Vás priamo v centrálnom sklade spoločnosti Herbalife. V prípade vyžiadania zašleme emailom kópiu objednávky.

Nové služby, ktoré posúvajú garanciu originality na 100%

  • Navyše v roku 2015 Herbalife zaviedol novú službu. Pokiaľ si objednáte produkty z nášho webu, zvolíte si platbu na účet vopred, tak Vám nechám zaslať produkty kuriérom priamo z centrálneho skladu Herbalife v Bratislave.
  • Taktiež pokiaľ ste z Bratislavy a okolia a objednáte si produkty Herbalife z nášho webu a zaplatíte si ich vopred na účet, môžete si produkty vyzdvihnúť priamo v Bratislave v centrálnom sklade

2. Garancia doby spotreby Herbalife

Všetky produkty Herbalife, ktoré si odo mňa objednáte majú dostatočne dlhú dobu spotreby. V priemere je to cca 1 – 2 roky. Pri kozmetike Herbalife SKIN, ktorá obsahuje veľké množstvo prírodných zložiek, je z dôvodu zachovania kvality kozmetiky znížená doba expirácie do 1 roka.

Opäť platí, že ak využijete osobný odber, alebo doručenie kuriérom z centrálneho skladu Herbalife, Vami objednané produkty budú mať najdhšiu možnú expiráciu (budú najčerstvejšie)

3. Garancia bezplatného poradenstva

V prípade Vášho záujmu Vám bezplatne zhotovíme návrh programu na riešenie Vášho problému.

Doporučíme Vám vhodné produkty Herbalife tak, aby bol efekt pre Vás čo najlepší. V prípade záujmu Vám môžem poskytovať poradenstvo aj počas dodržiavania Vášho programu Herbalife, či už na chudnutie, zdravie, pleť, …..

4. Garancia vrátenia peňazí  – 30 dňová 

Ku všetkým programom a produktom Herbalife automaticky získate 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Nič neriskujete, môžete len získať a splniť si svoj sen. Vyskúšajte a presvedčte sa na vlastnej skúsenosti.

Spoznajte výhody používania Herbalife produktov pre Vaše telo ešte dnes a získajte Herbalife cenník s poradenstvom a tipmi (vyplňte dotazník nad článkom).

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.