Kvalita

Spoločnosť Herbalife je poprednou svetovou spoločnosťou, ktorá sa kvalitou svojich produktov presadila na celom svete. – Má 30 ročné skúsenosti v oblasti výživy, pôsobí na šiestich kontinentoch, v 74 krajinách sveta, má výše 40 miliónov spokojných klientov.

  • Zameriava sa na špecifické potreby zákazníkov, každému venuje individuálnu starostlivosť pri dosahovaní stanovených cieľov.
  • Má silné vedecké zázemie. Má svoj vlastný Vedecký poradný zbor založený s cieľom posúvať hranice výskumu na poli vedy o výžive. Jeho súčasťou sú špičkový vedci z rôznych krajín, aby spolupracovali na neustálom zdokonaľovaní produktovej.
  • Herbalife má ako jediná zo spoločností zaoberajúcou sa doplnkami výživy vo svojom výskumnom tíme držiteľa Nobelovej ceny za medicínu.

Louis Ignarro, PhD
nositeľ Nobelovej ceny za fyziológiu a lekárstvo z roku 1998,
objavená molekula nitridu oxidu, ktorá spôsobila prevrat v prevencii proti kardiovaskulárnym ochoreniam. Na základe tohto výskumu vznikol jedinečný produkt Niteworks.

David Heber, MD, PhD, FACD, FACN
predseda poradného zboru, svetovo uznávaný odborník na výživu, pôsobiaci viac ako 20 rokov ako profesor na University of California v Los Angeles (UCLA). Dr. Heber je zakladajúcim členom Centra pre ľudskú výživu pri UCLA, kde tiež sídli Laboratórium Marka Hughesa pre bunkovú a molekulárnu výživu.

Dr. Mario Rosenberg
M.Sc., Public Health and Exercise Physiology, University of Michigan. M.D., National University of Mexico. Board Certified in Internal Medicine and Gastroenterology. Fellowship in Gastroenterology at the Lahey Clinic, Harvard Medical School. Assistant Professor of Medicine at UCLA School…….

A desiatky ďalších špičkových lekárov z celého sveta. Ich zoznam nájdete na: www.herbalifescience.com/advistory-board/

Spoločnosť Herbalife si nechala urobiť klinické testy na produkty (výskumom potvrdené pozitívne účinky) www.herbalifescience.com/research

Herbalife sponzoruje špičkové športové kluby a špičkových športovcom www.herbalifesports.com

Najlepšie sa je o kvalite jednotlivých produktov presvedčiť na vlastnej skúsenosti. Začnite používať programy od Herbalife a pocíťte ten rozdiel!!!

Pošlite mi cenník produktov

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.