Len pre ženy – Formula 2 Vitamínový a minerálny komplex

Formula 2 Vitamínový a minerálny komplex pre ženy

Vitamínový a minerálny komplex pre ženy je komplexný výživový doplnok odborne vytvorený pre ženy, ktorý dodáva 24 kľúčových živín k podpore správneho fungovania tela.

Objavte Formula 2 Komplex vitamínov a minerálov pre ženy, jednoduchý spôsob, ako si zabezpečiť 24 živín, ktoré vaše telo potrebuje. Obsahuje esenciálne vitamíny a minerály v tých správnych množstvách na výživu a starostlivosť o špecifické zdravotné potreby žien.

Vitamínový a minerálny komplex pre ženy je komplexný výživový doplnok odborne vytvorený pre ženy, ktorý dodáva 24 kľúčových živín k podpore správneho fungovania tela.

Produkt obsahuje živiny ako vitamín B6, vitamín B12, kalcium a zinok. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej činnosti. Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vápnik je potrebný udržanie zdravých kostí. Zinok prispieva k udržaniu normálnej pokožky, vlasov a nechtov.

Formula 2  komplex – Hlavné prínosy

  • Je prispôsobený individuálnym zdravotným potrebám žien.
  • Poskytuje optimálne množstvo 24 kľúčových živín, ktoré vaše telo potrebuje.
  • Prináša 71 individuálnych tvrdení schválených pre EU.
  • Vyvinutý odborníkmi z oblasti výživy a podporený overeným vedeckým výskumom.
  • Bol zostavený tak, aby fungoval v spojení s vašim obľúbeným koktailom Formula 1.
  • Obsahuje vitamín B6, ktorý prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.
  • Obsahuje vitamín B12, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.
  • Obsahuje vápnik, ktorý je potrebný na udržanie normálnych kostí.
  • Obsahuje zinok, ktorý prispieva k udržiavaniu zdravia pokožky, vlasov a nechtov.

Formula 2  komplex – Použitie

Vezmite si 2 tablety denne spolu s jedlom. Na zaistenie najlepšej dennej výživy užívajte tento výrobok v kombinácii s výživovým koktailom Formula 1 značky Herbalife. Ak denne užívate 2 koktaily, vezmite si 1 tabletu, a ak denne užívate 1 koktail, vezmite si 2 tablety.

Fakty - Formula-2-Vitaminovy-a-mineralny-komplex pre zeny

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 tablety denne s jedlom. Používajte tento výrobok v rámci vyváženej a pestrej stravy ako súčasť zdravého a aktívneho životného štýlu. Skladujte dobre uzavreté na chladnom a suchom mieste. 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Tento produkt vyrobený výhradne pre Herbalife je možné zakúpiť len prostredníctvom nezávislých distribútorov Herbalife.

Formula 2  komplex – Stručné fakty

Prečo je dôležité pravidelne užívať multivitamínový doplnok stravy?

Mikroživiny zohrávajú dôležitú úlohu pri regulácii procesov v našom tele, ktoré môžu zásadne ovplyvniť naše zdravie a pohodu. Keďže mnohí ľudia nedodržiavajú odporúčania na konzumáciu mikroživín, požiadavky na mikroživiny splní denný multivitamínový doplnok*. [Zdroj: Troesch a kol., 2012].

Prečo je dôležité užívať vitamíny určené pre konkrétne pohlavie?

Muži a ženy potrebujú vďaka rozdielom v svojej telesnej veľkosti, metabolizme a fyziológii rôzne hladiny vitamínov a minerálov, ktoré im zabezpečia optimálnu výživu. Napríklad vápnik: v niektorých štátoch Európy až 60 % žien nedostáva dostatok vápnika, čo môže prispieť k zrýchlenému úbytku kostnej hmoty u dospelých. [Zdroje: EFSA, 2009; Mensink et al., 2013]
* Ako doplnok zdravej a vyváženej stravy a aktívneho životného štýlu.

UPOZORNENIE: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sú určené ako doplnok bežnej stravy a nesmú sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.