DETOXIKÁCIA

Čo to vlastne znamená detoxikácia tela? V podstate je to očistenie tela z vnútra od nežiaducich toxických látok, odumretých buniek, ktoré naše telo zaťažujú. Detoxikáciu môžeme rozdeliť na celkovú, pri ktorej očisťujeme celé telo, alebo cielenú, kedy sa zameriame na očistu konkrétneho orgánu alebo systému v tele.

Prečo detoxikovať?

Pretože veľa akútnych i chronických zdravotných problémov priamo súvisí s hromadením toxínov v tele. Bunky potom nedostávajú dostatok živín a doslova „sa dusia.“

V dnešnej dobe do tela prijímame nespočetné množstvo škodlivých látok, ktoré sú všade okolo nás a takmer vo všetkom. Či už v potravinách, v liekoch, v nápojoch, dokonca aj vo vzduchu. Všetky tieto nežiaduce látky sa ukladajú postupne v našom tele a hromadia sa, až kým nám telo nezačne dávať najavo, že niečo nie je v poriadku. Vyčerpanosť, zápcha, tráviace poruchy, prírastok na váhe, plynatosť a nadúvanie, podráždenosť, bolesti hlavy, oslabená imunita a pod. – možné príznaky preťaženia organizmu toxínmi.

Napriek tomu, že v našom tele fungujú samočistiace mechanizmy, sú často preťažované a postupne zlyhávajú. Nedokážu priebežne odstraňovať z nášho tela odpad, ten sa následne ukladá v jednotlivých orgánoch a bunkách. Imunitný systém je preťažený – vzniká množstvo zdravotných problémov.

AKO ZAČAŤ:

na správnu detoxikáciu nestačí len jedna zmena. Optimálne výsledky dosiahnete spojením nasledujúcich krokov:

SPRÁVNY PITNÝ REŽIM

Nemôžeme detoxikovať a pritom nepiť – VODA je úplným základom detoxikáce.

Základný vzorec = 4dcl vody/10 kg váhy. VODA je životne dôležitá tekutina, a je potrebná pre všetky reakcie, ktoré v našom tele prebiehajú.

DETOXIKÁCIA – nám pomáha uvoľňovať samotné toxické látky z tela. Podmienkou správnej detoxikácie je kvalitný pitný režim, aby sa mohli samotné toxické látky z tela vyplavovať.

NÁŠ TIP: Podporte svoj pitný režim najpopulárnejším čajom “Thermojetics bylinný koncentrát Herbalife”, ktorý obsahuje až 5 rôznych byliniek – zelený čaj, čierny čaj, ibištek, kardamon, slez lesný. Je výborný pre zdravie i na podporu chudnutia.

NÁŠ TIP: Dodajte obyčajnej vode jedinečnú osviežujúcu príchuť pridaním Herbalife Aloe bylinného koncentrátu Herbalife”– zdravšia varianta vysokokalorických sladených nápojov. V Herbalife sa Aloe extrahuje pomocou spracovania za studena, čo je najlepší spôsob ako dosiahnuť najvyššiu kvalitu tejto zložky.

VLÁKNINA

Denne zjedzte aspoň 25 – 30g vlákniny. Vláknina pomáha lepšie odvádzať  odpadové látky z nášho tela, čím podporuje celkovú detoxikáciu. Vedeli ste, že Slováci sú bohužiaľ celosvetovo druhý najhorší v počte rakoviny hrubého čreva? Pričom konzumácia dostatočného množstva vlákniny výrazne znižuje riziko vzniku tohto ochorenia!

NÁŠ TIP:  Len jedna odmerka “Multivlákninového nápoja Herbalife”  denne, Vám zabezpečí až 20% potrebnej dennej dávky. Pokiaľ si ho pripravíte do Formula 1 vyváženého jedla Herbalife, tak je to až do 40% dennej dávky. Začnite ho používať a podporte nielen svoje črevá, ale i detoxikáciu a zdravie.

VÝŽIVA 

Keď telo detoxikujeme, musíme ho následne aj vyživovať, aby sa dokázalo regenerovať. Samozrejmosťou by mala byť aj samotná úprava jedálnička. Polotovary nahraďte čerstvými potravinami, obmedzte konzumáciu potravín plných cukrov a zlých tukov…..

NÁŠ TIP: Hľadáte zdravé jedlo, ktoré je chutné, výživné a rýchlo sa pripravuje? Spoznajte nápojFormula 1 Herbalife”, ktorého zloženie sa môže oprieť o dlhoročný výskum. V jednom jedle dokáže Vášmu telu dodať všetky nevyhnutné živiny. 

POHYB

Pohyb je dôležitý, pretože zvyšuje množstvo kyslíka v krvi, čo zvyšuje efektívnosť práce obličiek a pečeni, čo sú hlavné detoxikáčné orgány nášho tela. Pohyb tiež aktivuje lymfatický systém, ktorý sa výrazne podieľa na detoxikácii organizmu.

ako to robí spoločnosť hb

 

Nezabúdajte na to, že o naše telo sa treba starať nie len z vonku, ale aj z vnútra. Na to mnoho ľudí bohužiaľ zabúda.

Nepodceňujte dôležitosť vnútornej čistoty

DETOXIKÁCIA BY MALA BYŤ OPAKUJÚCI A NIKDY NEKONČIACI PROCES

 

 

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.