Maxi program na chudnutie Herbalife

Maxi program na chudnutie Herbalife

Najkomplexnejší Maxi program program chudnutia – je jednoducho najlepší a najúčinnejší.

Dostupnosť: Skladom
Dodanie: 1 – 3 prac. dni

herbalife-zistit-cenu

Vyskúšajte ho a dostaňte svoju váhu pod kontrolu. Naštartujte svoje chudnutie ešte dnes. Jeho základom je program na chudnutie Shapeworks, ktorý dopĺňa lahodným čajom thermojetics, ktorý sa výrazne osvedčil pri procese regulácie hmotnosti. Celý Maxi program Herbalife Vám pomôže komplexne schudnúť, pomôže “zrýchliť” metabolizmus, dodá Vám energiu a potrebné živiny pre Vaše telo.

.
Nenecháme nič na náhodu!!! V rámci programu Vám zadarmo pomôžeme s jedálničkom tak, aby ste nehladovali, aby ste sa pri chudnutí netrápili – dáme Vám správnu podporu počas chudnutia. Jednoducho nám záleží na tom, aby ste si splnili svoj cieľ – úspešné chudnutie.
.

Maxi program na chudnutie Herbalife obsahuje:

Herbalife - Formula1 - kokteilFormula 1 (zdravé jedlo) – neschudne síce za Vás, ale je to lahodný nápoj s obsahom vlákniny, bielkovín, vitamínov a iných pre telo prospešných látok. Dobre Vás zasýti a napomôže Vášmu telu dodať potrebné živiny pre správne fungovanie a tým Vám napomôže nielen schudnúť, ale i lepšie sa cítiť. Príchute – cokoláda, vanilka, jahoda, tropic, cookies. “Podrobnosti o kokteily Formula 1”

Formula 1 Herbalife zloženie:
– Sójový proteín ľahko využiteľný proteín pre rast a obnovu buniek v tele – pomáha svalovej hmote.
– Vlákninu – výborná pre Váš tráviaci systém
– Vitamín D – pomáha pri vstrebávaní vápnika – dobrý pre pokožku a kosti
– Vitamín C – výborný antioxidant – imunita, správna funkcia tela
– Vitamín A – podporuje rast buniek a ich obnovu, výborný pre oči
– Vitamín E – podporuje nervový a kardiovaskulárny systém
– Thiamin – užitočný pre metabolizmus a pre pokožku
– Riboflavín – podporuje metabolizmus tukov
– Niacín – podporuje trávenie a pomáha bunkám
– Vápnik – výborný pre kosti
– Kyselina listová – výborná pre zdravie
– Železo – potrebné pre prenos kyslíka
– Draslík – dôležitý pre činnosť nervového systému
– Meď, selén, mangán,
– Mnoho ďalších prospešných zložiek

thermojetics - bylinny koncentratThermojetics 50g – bylinný nápoj (čaj) – Chutný čaj, ktorý Vám dodá energiu a pozitívne vplýva na chudnutie. Ak potrebujete schudnúť a potrebujete osvieženie na každý deň, tak nízkokalorickýj instantný – bylinný čaj je tá správna voľba. Obsahuje výťažky zeleného, čierneho čaju a ďalších rastliniek, ktoré podporujú pocit celkovej optimálnej kondície organizmu. A pritom si stačí dať 1 až 2 šálky denne v ktoromkoľvek ročnom období. “Podrobnosti Thermojetics – bylinný koncentrát”

Formula 3 - proteín HerbalifeProteínový doplnok (Formula) – kombinácia sójového a srvátkového proteínu je ideálna pre tvorbu beztukovej svalovej hmoty, a tým aj pre “zrýchľovanie” metabolizmu. Pokiaľ nepríjmate v strave dostatok kvalitných bielkovín, vrátane rastlinných, proteín – Formula 3 je pre Vás vhodným doplnkom výživy. Veď kvalitné proteíny nesmú pri účinnom a zdravom chudnutí chýbať. “Podrobnosti Proteín – Formula3”

vláknina - Fiber and herbFiber and Herb  – tablety s obsahom vlákniny a rastlinných zložiek. Zaraďte ju do svojho jedálnička. Výborná nielen pri chudnutí ale i pri detoxikácii a pre pre správnu funkciu tráviaceho systému. “Podrobnosti – vláknina Fiber herb”

Multivitamín komplex – pomôže doplniť kvalitné vitamíny, pre správne fungovanie tela a tým aj výrazne podporí proces zdravého chudnutia.

Poradenstvo – v jednej vete povedané: Usmernenie, odborné rady ohľadom stravy, jedálničku, pohybu,…  – počas celej doby chudnutia, jednoducho tak, aby sa Vaše chudnutie skončilo úspechom.

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.