Obchodné podmienky

1. Objednávka tovaru:
V prípade ak sa rozhodnete pre objednávku, vystavením objednávky na tovar sa kupujúci zaväzuje, že objednaný tovar zaplatiť v plnej výške podľa kúpnej ceny na objednávke a to obratom. Objednaním tovaru súhlasíte s obchodnými podmienkami. Objednávka bude vystavená a zaslaná na e-mail objednávateľa po objednaní tovaru cez e-mail formulár na tejto stránke. Objednať tovar si môžete aj telefonicky alebo odpoveďou na email v ktorom Vám je zaslaný cenník.

Objednať tovar si nemôžu ľudia mladší ako 18 rokov a distribútori Herbalife s platnou distribútorskou zmluvou so spoločnosťou Herbalife International

2. Cena tovaru:
Cena tovaru v cenníku je konečná vrátane DPH (sme platitelia DPH) a neobsahuje iné poplatky (okrem poštovného a balného)

3. Doprava tovaru:
Tovar Vám bude doručený slovenskou poštou, alebo kuriérom DPD. Cena dopravy je v cenníku produktov, ktorý získate vypísaním formulára hore na stránke.

4. Storno objednávky zo strany kupujúceho:
Stornovať objednávku je možné bez poplatku, pokiaľ nebola ešte poslaná na adresu príjemcu a to výlučne na tel. čísle 0907 823 811 . Ak to bude po zaslaní, tak bude od kupujúceho požadovaná suma poštovného a balného vo výške 2,80 respektíve 5  eur (podľa typu úhrady  – bod 3.)

5. Storno objednávky zo strany predávajúceho:
Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku bez udania dôvodu.

6. Ochrana osobných údajov:
Naša firma sa zaväzuje neposkytnúť osobné údaje tretej strane pre akékoľvek účely, pokiaľ k tomu zákazník nedá súhlas. Ak si nebudete želať zasielanie informácii o produktoch a akciách, máte možnosť kedykoľvek ich ukončiť. Používaním tejto stránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácii o Vás a vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok. Vyhradzujeme si právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom.

7. Odstúpenie od zmluvy:
V súlade zo zákonom máte ako zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Vtedy musíte dodržať tieto pokyny:

a / Kontaktujte nás, že žiadate odstúpenie od zmluvy na hore uvedenom telefónnom čísle s uvedením čísla objednávky, dátumu nákupu a Vaším číslom účtu pre vrátenie peňazí.
b / Tovar zašlite naspäť v pôvodnom nepoškodenom a kompletnom stave, vrátane príslušenstva, návodu atď. spolu s dokladom o kúpe.
Tovar treba zaslať doporučene a poistene, nakoľko neručíme za jeho stratu./doporučene neznamená na dobierku/. Pri splnení vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze zašleme do 14 dní od obdržania tovaru. V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme žiaľ môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.

8. Ďalšie ustanovenia:
Predávajúci a kupujúci sa dohodli že plne uznávajú elektronickú formu komunikácie ako platnú a záväznú pre zmluvné strany.

9. Získanie cenníka, poskytnutie emailovej adresy

cennik Vám bude poskytnutý buď na základe telefonického rozhovoru, emailom, alebo po vypísaní formulára na stránke (pravidlo spoločnosti Herbalife)

V prípade, že nám cez formulár, telefonicky alebo emailom poskytnete Vašu emailovú adresu, nebudeme Vám posielať žiadny spam a ani neposkytneme údaje tretím osobám. Poskytnutím emailovej adresy súhlasíte s tým, že maximálne 2 až 4 x v mesiaci Vám na email zašleme cenovú ponuku na produkty a rôzne zaujímavosti. Samozrejme, že je možné sa odhlásiť s odberu emailov.

10. Súhlas so spracovaním osobných údajov

Osobné údaje  – meno, tel. číslo a emailová adresa slúžia výhradne na poskytnutie poradenstva a informácií o ktoré ste prejavili záujem. Údaje nebudú poskytnuté tretím osobám.

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.