Poradenstvo zadarmo – akú má pre Vás hodnotu?

Poradenstvo zdarma - chudnutie, výživa, kozmetika

Spoločnosť Herbalife má kvalitné produkty, o tom niet pochýb. Ale na druhej strane to nie je žiadny zázrak na počkanie. Áno produkty Herbalife pomohli mnohým ľuďom schudnúť, resp. im pomohli a ďalej pomáhajú pri zdravšom životnom štýle, ale každý si musí uvedomiť, že najlepšie výsledky sa dosahujú, pokiaľ popri produktoch Herbalife sú vhodne upravené stravovacie návyky (pravidelnosť, dostatok zdravých potravín,….).

Čo sa vonkajšej starostlivosti týka, kozmetika NouriFusion, Skin activator, Radiant C, rada Aloe sú plné prírodných zložiek a vitamínov, čiže majú najlepší predpoklad pomôcť Vašej pleti. Ale viete ktoré z nich a v akom množstve by ste mali používať, aby výsledky splnili Vaše očakávania?

Poradenstvo zdarma – výživa, chudnutie, starostlivosť o pleť

Herbalife - Formula1 - kokteilA tu prichádza otázka poradenstva zdarma. Čo tak si nechať bezplatne poradiť, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, aby ste schudli bez jojo efektu, prípadne, aby Vaše telo malo primerane živín. Prípadne , aby ste si zbytočne nekúpili to, čo Vaše telo, resp. pleť až tak nepotrebuje.

Akú skutočnú hodnotu bude mať pre Vás poradenstvo zdarma?

Povedzme, že do seba investujete (kúpite si produkty) v hodnote desiatok eur. Pokiaľ napríklad chcete schudnúť a viete všetko o chudnutí – ako sa stravovať, ako zabrániť jojo efektu,… a navyše to v pohode sami zvládnete (nevzdáte chudnutie napr. po týždni, mesiaci,…, tak v takom prípade poradenstvo zdarma má pre Vás hodnotu 0 eur. To isté platí aj pri výžive tela.

NouriFusion kozmetikaNapr. pri kozmetike NouriFusion, Skin activátor, atď., pokiaľ presne viete, ktoré prípravky sú pre Vašu pleť najlepšie, resp. s ktorými dosiahnete najlepšie výsledky a budete ich pravidelne používať, tak tiež má poradenstvo zdarma pre Vás hodnotu 0 eur.

Lenže aká je realita? Toto dokáže cca 5% ľudí. Ak patríte medzi nich, tak Vám gratulujem a určite dosiahnete svoje ciele aj bez našej pomoci.

Pokiaľ si nie ste istý (95% z Vás), či zvládnete chudnutie alebo zmenu stravovacích návykov, resp. či si viete objednať tie správne produkty, význam poradenstva zdarma rapídne stúpa. Veď ak si objednáte program na chudnutie alebo na výživu tela napríklad za 90 eur a rozhodnete sa poradenstvo zdarma nevyužiť, pretože si myslíte, že všetko viete, ale len kvôli tomu, že si neviete nastaviť správne dávkovanie, vhodne upraviť stravu, vhodne si proces naplánovať,…  zlyháte, tak to poradenstvo zdarma malo pre Vás hodnotu 90, ktoré ste kvôli zlyhaniu vyhodili.

To isté platí aj pri kozmetike – ak sa neporadíte, možno si objednáte prípravky, ktoré Vám síce pomôžu pleť vylepšiť, ale zabudnete napríklad na tie, ktoré by Vám pomohli viacnásobne a často sa stáva, že sú aj lacnejšie. A to by bola škoda, nie?

Poradenstvo zdarma má pre Vás hodnotu od 0 eur  do výšky Vašej objednávky. Tak prečo sa nás neopýtať a neporadiť pokiaľ je to zadarmo. A navyše, keď sme takí milí 🙂

Radi Vám poradíme ohľadom chudnutie, výživy tela a starostlivosti o pleť.

Pokiaľ teda máte akúkoľvek otázku, stačí zavolať na t.č. 0907 823 811 alebo napísať na adamlifestyle@gmail.com alebo alenalifestyle@gmail.com

Adam a Alena Goralkovi – odborníci na výživu tela a pleti

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.