7 dňová výsledková sada – Herbalife SKIN

7-dňová výsledková sada Herbalife SKIN

Vašu pleť dokonale vyčistí, vyživý a hydratuje ale navyše je veľmi účinná aj v boji proti vráskam…

Dostupnosť: Skladom
Dodanie: 1 – 3 prac. dni

herbalife-zistit-cenu

Kozmetika Herbalife Skin je novinka, ktorá si Vás získa. Nielenže Vašu pleť dokonale vyčistí, vyživý a hydratuje ale navyše je veľmi účinná aj v boji proti vráskam, čo je aj klinicky potvrdené. Presvedčte sa. Vyskúšajte 7 dňovú výsledkovú sadu Herbalife SKIN kozmetiky a dosiahnite výsledky na svojej pleti už za 7 dní!!!

Herbalife SKIN kozmetika – okrem skvelých účinkov sa vyznačuje aj obsahom kvalitných prírodných zložiek a prísad ako: vitamíny E a C, B3, Aloe vera a množstvo ďalších prírodných výťažkov a olejov.

7 dňová výsledková sada Herbalife SKIN

7 - dňová výsledková sada Herbalife SKIN

1. MINI – Čistiaci prípravok s Aloe (Soothing Aloe cleanser) – 50 ml

SKIN - Soothing Aloe cleanse - upokojujúci čistiaci prípravok s AloeUkľudňujúci, resp. upokojujúci čistiaci prípravok s Aloe na normálnu až suchú pokožku z kozmetiky SKIN precízne vyčistí Vašu pleť a navyše ju prirodzene upokojí. Tento účinný čistiaci prípravok je veľmi jemný a zanechá pleť jasnú, mäkkú a na dotyk hodvábnu. Viac o tomto prípravku “tu”

2. Mini – Denný hydratačný krém (Daily Glow Moisturizer) – 15 ml

Denný hydratačný krém - daily glow moisturizer - Herbalife SKINDenný hydratačný krém pre všetky typy pleti (Daily Glow Moisturizer) z rady Herbalife SKIN, ktorý okrem redukcie vrások Vašu pleť rozsvetlí a dodá jej jasný a zdravý vzhľad. Použite ho ráno a aj vždy, keď máte pocit, že Vaša pleť potrebuje rozžiariť. Pleť bude po ňom vyzerať žiarivo dokonca aj bez make-upu. Viac o tomto prípravku “tu”

3.  Mini – Výživný nočný krém (Replenishing Night cream) – 15 ml

Výživný nočný krém - Replenishing Night cream - Herbalife SKINDajte svojej pleti šancu sa cez noc dokonale zregenerovať!Regeneračný výživný nočný krém (Replenishing Night cream) z kozmetiky Herbalife SKIN  pre všetky typy pleti jej k tomu napomôže. Tento luxusný nočný krém dodá počas noci Vašej pleti výživu a tak potrebnú hydratáciu. A výsledok? Vaša pleť bude ráno jemnejšia a hladšia, čiže krajšia. Viac o tomto prípravku “tu”

4. Mini – Spevňujúci očný gél (Firming eye gel)  – 2 x 2ml

Spevňujúci očný gel - firming eye gel - Herbalife SKINNezanedbávajte očné okolie – zabudnite na opuchy a nepekný vzhľad pokožky okolo očí. Pomôžte im k novému vzhľadu! Pomôžem Vám k tomu spevňujúci očný gél pre všetky typy pleti z rady Herbalife SKIN . Pokožka okolo očí sa vyznačuje najmä tým, že je omnoho tenšia (bez mazových žliaz). Preto sa na nej badať príznaky starnutia omnoho skôr … Viac o tomto prípravku “tu”

5. Mini – Hydratačný očný krém (Hydrating eye cream) – 2 x 2 ml

Hydratačný očný krém hydrating eye cream - Herbalife SKINObmedzte výskyt jemných vrások v okolí očí– Táto oblasť sa vyznačuje minimom potných a tukových žliaz a navyše je pokožka v okolí očí omnoho tenšia. Nielen kvôli tomu je očné okolie náchylnejšie na dehydratáciu a na vznik vrások. Zabráňte tomu! Pomôže Vám Hydratačný očný krém pre všetky typy pleti z rady Herbalife SKIN, ktorý zabezpečí nielen kvalitnú… Viac o tomto prípravku “tu”

Obrázky pri jednotlivých prípravkoch (1-5) sú z celých balení

Presvedčte sa na vlastnej “koži” o skvelých účinkoch kozmetiky Herbalife SKIN! 7 dňová výsledková sada Vám na to dáva ideálnu príležitosť.

“Potrebujem poradiť”          “Cenník tohto aj ostatných produktov”

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.