Zdravé jedlo – podporte svoje zdravie, resp. chudnutie

Zdravé jedlo Formula 1 od Herbalife vďaka svojej výživovej hodnote podporí Vaše zdravie, prípadne ak potrebujete schudnúť je optimálne aj na chudnutie.Myslíte si, že v dnešnej dobe, keď väčšina potravín je vyrábaná za účelom dobrého predaja. Konzervačné látky, farbivá, chémia – pre pekný vzhľad a dlhú trvanlivosť, ovocie postrekované až tak, že v ňom neprežije ani červík, mäso plné hormónov,…… „Nie je všetko zlato, čo sa bliští!“ Má takáto strava dostatočnú výživnú hodnotu pre Vaše telo, resp. pre zdravie?

Úplne sa takejto strave v dnešnej dobe vyhnúť nedá. Ale na druhej strane zdravie máme len jedno. Pokiaľ chcete svojmu telu dodať viac kvalitnej výživy a podporiť svoje zdravie – vyskúšajte lahodný nápoj „ Zdravé jedlo – formula 1“ Herbalife.

23 živín, dostatok proteínov a pritom aj málo kalórií a nízky glykemický index – tomu sa povie zdravé jedlo. Navyše Vás aj dostatočne zasýti, nezaťaží Vaše trávenie a pokiaľ potrebujete schudnúť podporí aj Vaše chudnutie.

Taktiež klinické testy urobené v Nemecku poukazujú na výrazný prospech pre chudnutie a pre výživu tela.

Herbalife produktyNajlepšie bude, pokiaľ si zdravé jedlo zaradíte do svojho jedálničku – napríklad na raňajky.

Zdravé jedlo – formula 1 je výborným zdrojom živín pre Vás a Vašu rodinu!

Vyberte si z piatich príchutí. Pri regenerácii a podpore zdravia nahraďte 1 jedlo týmto nápojom a pri chudnutí nahraďte 2 jedlá týmto lahodným nápojom. Prečítajte si informácie na obale a navyše sa dozviete ako bojovať s cholesterolom.

Alena Goralková – výživový poradca
Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.