Výživa ako

Zdravá výživaZdravá výživa je pre Váš organizmus nevyhnutná. Nepodceňujete to? Dodajte telu zdravú výživu a ono sa Vám odvďačí. Poradíme Vám ako vyživiť organizmus. Pokiaľ to vyskúšate, tak hlavný benefit bude lepšia kondícia, vitalita a viac chuti do života. Pokiaľ ste to roky zanedbávali, práve teraz je čas na zmenu. Začnite ešte dnes!Optimálna výživa je kľúčom k zdraviu a úspechu
Mnoho z nás má sklon konzumovať rýchle občerstvenie a polotovary, aj keď vieme, že väčšina z nich organizmu príliš neprospieva. Tieto potraviny zvyčajne majú vysoký obsah tukov, cukrov kalórií alebo soli a zvyčajne tiež nedostatok živín, ktoré organizmus denne potrebuje.Ako Vám pomôžeme? Po 6 ročných skúsenostiach ako výživový poradca Vám zostavím vhodný výživový program, vďaka ktorému urobíte výrazný krok vpred v starostlivosti o svoje telo. Pomocou niekoľkých zmien vo Vašom životnom štýle a správne vybraných nutričných produktov Herbalife, dostane Váš organizmus nevyhnutné živiny potrebné pre jeho každodennú činnosť. Spolu dosiahneme optimálnu životosprávu, čo sa prejaví vo vytvorení a následne aj v udržaní optimálnej kondície organizmu. Nutričné doplnky výživy Herbalife sú zložené zo starostlivo vybraných vysokokvalitných ingrediencií.

Pokiaľ viete čo potrebujete, vyberte si vhodné produkty v sekcii „zdravie-produkty“ – pravé menu a automaticky získate výživový plán a moju osobnú podporu počas celej doby programu. Alebo mi napíšte cez sekciu „kontakt“ a pomôžem Vám zostaviť ten najvhodnejší plán pre Vás a Vaše telo.

Ing. Alena Goralková – výživový poradca
Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.