Trápi Vás nespavosť? Tipy na kľudný spánok

Nespavosť – Pozrite si tipy na kľudný spánok. Dobrý spánok je základom dobrého dňa a má byť prirodzenou súčasťou Vášho života. Ak Vás trápi nespavosť, urobte tie správne kroky a doprajte si kvalitný spánok.Nočný spánok je základom pre regeneráciu tela. Ak sa v noci často budíte, alebo nemôžete zaspať – nespavosť, oberáte svoje telo o dostatočnú energiu a vitalitu na ďalší deň.

Nespavosť – rady a tipy na dobrý spánok
To či budete mať dobrý spánok ovplyvňujete už počas dňa. Základom dobrého a kľudného spánku je správna výživa a dodržiavanie nasledujúcich krokov.

1. Na dobrý spánok je dobrý kvalitný pitný režim. Ale dôležitá je piť najmä doobeda, prípadne poobede. Po večeri obmedzte pitný režim na minimum
2. Dobrá večera na nespavosť je ľahká večera. doporučujem šaláty, zeleninu, celozrnné obilniny a strukoviny. A namiesto sladkostí si doprajte ovocie
3. Ale spánok ovplyvňuje aj strava počas dňa. jedzte zdravo a vynechajte ťažké jedlá
4. Ak ste citlivý na kofeín, tak si doprajte poslednú kávu alebo bylinkový čaj aspoň 7 hodín pred spánkom.
5. Obmedzte pitie alkoholu na minimum, žiadny alkohol = lepší spánok
6. Kvalitný – tvrdší matrac tiež napomôže lepšiemu spánku
7. Unavte sa – cvičenie, alebo dlhá prechádzka Vám pomôže lepšie spať. Doprajte si ju denne a Váš spánok bude lepší.
Nespavosť, resp. zlý – slabý spánok je problémom mnohých ľudí. Nepatrite medzi nich!!! Veľa povinností, zlý životný štýl, málo času na seba – je to aj Váš problém? Dajte do praxe tieto rady a uvidíte, že Váš spánok bude lepší.

Na kvalitnú výživu tela môžete doplniť do svojho jedálnička zdravé jedlo formula 1 a na uvoľnenie organizmu doplnok výživy od Herbalife Tanqkuei.

Alena Goralková – výživový poradca
Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.