Protein Drink Mix – proteínový nápoj

Protein Drink Mix

Dosiahnite optimálnu dennú dávku proteínov a podporte regeneráciu svalovej hmoty a chudnutie.

Dostupnosť: Skladom
Dodanie: 1 – 3 prac. dni

herbalife-zistit-cenu

Protein Drink Mix (proteínový nápoj) od Herbalife je tá správna voľba. Nielenže neobsahuje pridaný cukor ale obsiahnuté bielkoviny sú vysoko kvalitné a navyše sú rastlinného pôvodu, čo je ďalší bonus pre Vaše telo. Protein Drink Mix od Herbalife môžete navyše využiť dvoma rôznymi spôsobmi. Buď ako lahodný nápoj alebo ako súčasť kokteilu Formula 1….

Pre koho je proteínový nápoj Herbalife určený (Protein Drink Mix)

 1. Ak potrebujete schudnúť – pri chudnutí sa často stáva, že obmedzením príjmu kalórií sa rapídne zníži aj príjem bielkovín v strave, čo nemá na chudnutie ale i na Váš organizmus práve najlepší vplyv. Nedostatok bielkovín v strave sa podieľa na úbytku svalovej hmoty a tým aj na “spomalení metabolizmu”. Majte chudnutie pod kontrolou, doprajte svojmu telu kvalitné bielkoviny (proteíny)
 2. Ak cvičíte a chcete nabrať svalovú hmotu – je známe, že a chcete nabrať svalovú hmotu, že Vaše telo okrem správneho cvičenia potrebuje aj kvalitné bielkoviny. Prijať dostatok rastlinných bielkovín (proteínov) môže byť problém a práve preto je tu Protein Drink Mix od Herbalife.
 3. Ak chcete len zdravšie žiť a napríklad nejedávate (alebo len obmedzene) mäso a mliečne výrobky. V takom prípade máte problém dostať do tela požadované množstvo bielkovín.

Čo obsahuje proteínový nápoj Herbalife (Protein Drink Mix)

obsahuje: sójový proteín (v jednej porcii 15g), veľké množstvo vitamínov a minerálov –  od vitamínu C, A, D, E, kyseliny listovej, vitamínov skupiny B až po fosfor, horčík, zinok, selén, mangán….

Podrobný obsah živín (kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Protein Drink Mix herbalife - nutricne hodnoty

Protein Drink Mix Herbalife – nutričné hodnoty

Výhody v skratke

Perfektný spôsob ako podporiť primerané množstvo bielkovín v strave. Tento mnohostranný výrobok je možné konzumovať dvoma lahodnými spôsobmi. Pripravte ho ako vysoko proteínové občerstvenie kontrolujúce kalórie, alebo ho pridajte do vášho obľúbeného koktailu Formula 1 pre vytvorenie chutného krémového nápoja.

 • 15g vysoko kvalitného proteínu
 •  7 uhľohydrátov
 • 20 vitamínov a minerálov
 • je možné ho miešať vo vode
 • lahodná vanilková príchuť

Použitie – príprava Proteínového nápoja Herbalife

 • Pre vytvorenie občerstvujúceho nápoja rozmiešajte dve polievkové lyžice (28g) prášku proteínového koktailu s 250ml chladnej vody
 • Pri príprave s vaším obľúbeným koktailov jednoducho pridajte 1 polievkovú lyžicu (14g) do dvoch odmeriek vášho koktailu Formula 1 a rozmiešajte v 250 ml vody

Balenie – proteínový nápoj (Protein Drink Mix)588 g 

 • 21 porcií (1porcia 28g) –  ak si ho pripravíte ako samostatný nápoj
 • 42 porcii (1 porcia 14g) – ak si ho pridáte do kokteilu Formula 1

“Potrebujem poradiť”          “Cenník tohto aj ostatných produktov”

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.