Izotonický nápoj H3O PRO Herbalife

SKU 2646 H3O Pro™

Máte radi pohyb? Potom vo vašej výbave nesmie chýbať H3O Pro nápoj. Zlepšite si výkonnosť…

Dostupnosť: Skladom
Dodanie: 1 – 3 prac. dni

herbalife-zistit-cenu
Izotonický nápoj H3O PRO Máte radi pohyb? Potom vo vašej výbave nesmie chýbať H3O Pro nápoj. Zlepšite si výkonnosť so špičkovým izotonickým nápojom.
Bez ohľadu na to, akému športu sa venujete, či sa jedná o tímový šport, vytrvalostný šport, či dávate prednosť fitnes – vždy sú pre vás rozhodujúce dva faktory, ak chcete dosiahnuť výnimočnú výkonnosť: energia a hydratácie. Pre výnimočnú výkonnosť, len samotná voda nestačí. Jedinečný izotonický nápoj H3O Pro bol vytvorený v spolupráci s odborníkmi v oblasti športovej výživy. Je to prevratný izotonický nápoj, ktorého úlohou je pomôcť vám dosiahnuť výnimočnú výkonnosť, V porovnaní s konkurenciou ponúka náš izotonický nápoj H3O Pro omnoho viac, než iné výrobky dostupné na súčasnom trhu.

Najvhodnejší čas pre použitie nápoje H3O Pro je v priebehu tréningu či cvičenia. Prípravok vám pomôže udržať hydratáciu a zároveň obnoviť zásoby energie, elektrolytov a antioxidantov podporujúcich dosiahnutie výnimočnej výkonnosti. Prípravok H3O Pro vám samozrejme môže pomôcť zachovať hydratáciu a energiu organizmu i pred začatím akejkoľvek fyzickej aktivity.

Výhody H3O PRO – izotonického nápoja

Jedinečný nový druh izotonického nápoja s jemnou príchuťou citrónu, je určený pre podporu sviežosti, hydratácie a výkonnosti organizmu bez ohľadu na to, akému športu sa venujete.

Hydratácia – poskytuje organizmu rýchlu hydratáciu v priebehu cvičenia.

Energia a vytrvalosť – poskytuje okamžitú a trvalú energiu – žiadne rýchle vzostupy a poklesy energie.

Absorpcia – umožňuje neskoršie uvoľňovanie energie.

Antioxidačná ochrana – pomáha chrániť telesné tkanivá a podporuje celkový imunitný systém.

Výnimočná chuť – ponúka osviežujúcu jemnú chuť.

Vedeli ste, že:
Už strata nižšia než 2% tekutín počas cvičenia alebo ľahká dehydratácia môžu výrozna negatívne ovplyvniť výkonnosť organizmu. Ak chcete dosiahnuť výnimočnú výkonnosť, le samotná voda nestačí.

Organizmus je zo 60% tvorený vodu. Ak chcete dosiahnuť maximálne možné výsledky, musíte zásobu tekutín v organizme udržiavať na optimálnej úrovni. V priebehu cvičenia či inej fyzickej aktivity vylučuje organizmus pot, čo zvyšuje riziko negatívnych účinkov dehydratácie, ktorá sa môže prejaviť bolesťami hlavy, únavou a svalovými kŕčmi. V súčasnosti sú izotonické nápoje preferované väčšinou nadšených športovcov, ktorý pre svoj organizmus vyžadujú hydratáciu a dostatok energie. Izotonické nápoje majú podobnú koncentráciu sacharidov a elektrolytov ako organizmu, preto sú vstrebávané rovnako rýchlo, ak nie rýchlejšie, ako voda. Hladina osmolality vo výške 270-330 Mosm/kg v izotonickom nápoji pomáha udržať požadovanú koncentráciu elektrolytov v krvi. Voda samotná má len veľmi nízku hladinu osmolality, pretože zvyčajne neobsahuje elektrolyty. Ak keď je voda jedinečným prostriedkom na hydratáciu, stimuluje tiež vylučovanie moču, čo znižuje jej efektivitu v priebehu cvičenia alebo akéhokoľvek namáhavého fyzického výkonu.

SKU 2646 H3O ProSKU 2646 H3O Pro Popis

“Potrebujem poradiť”          “Cenník tohto aj ostatných produktov”

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.