Herbalife Beta heart

0267-herbalife-beta-heart

Máte problémy s vysokým cholesterolom?

Dostupnosť: Skladom
Dodanie: 1 – 3 prac. dni

herbalife-zistit-cenu

 

 

Vyskúšajte novinku – Herbalife Beta heart®

Herbalife Beta heart® je výživový prášok s vanilkovou príchuťou, ktorý obsahuje hlavnú zložku ovsený beta-glukán OatWell™. Je preukázané, že ovsené beta-glukány (výrazne) znižujú cholesterol v krvi. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorom pre rozvoj koronárnej choroby srdca. Beta-glukán prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu.*

Je to prevratný klinický testovaný prírodný doplnok stravy, ktorý prirodzenou cestou vyplavuje cholesterol s nášho tela.

Rady pre alergikov: alergény, vrátane cereálií obsahujúcich glutén, sú uvedené tučným písmom.

1 odmerka Beta heart poskytuje:

  • 1,5 g ovseného beta-glukánu
  • vysoký obsah vlákniny (3 g)
  • zdroj proteínov
  • 25 kcal
  • bez obsahu cukru

Prečo je pre naše telo dôležitá ovsená vláknina betaglukán? Urýchľuje prechod stravy naším telom, a viaže na seba cholesterol. Je rozpustná vo vode. Znižuje glykemický index potravín, čo pomáha pri chudnutí obmedziť hlad. V tenkom čreve je nestráviteľná, čím pozitívne vplýva na zdravie hrubého čreva. Ovsená vláknina betaglukán tiež posilňuje našu imunitu, čo určite ocení každý z nás.

Čo je vlastne Beta glukán?

Je to prírodný zložený polysacharid, zložený cukor. Beta glukán pomáha v našom tele aktivovať imunitný systém, ktorý nás tak môže lepšie chrániť pred rôznymi infekciami, vírusmi, baktériami či plesňami. Zlepšuje funkčnosť imunitného systému, čo má priaznivý vplyv pri precitlivenosti na alergény. Výsledkom denného používania Beta glukánu je, že ochranný systém nášho tela pracuje na vyšší výkon. Na základe výskumov Beta glukán tiež efektívne pomáha pri znižovaní vysokej hladiny cholesterolu.

Beta heart obsahuje aj proteíny, čiže bielkoviny, ktoré sú nevyhnutné pre správnu stavbu tela. Pokiaľ bude vaša strava počas chudnutia obsahovať dostatok bielkovín, nebudete sa cítiť unavený a bez energie. Beta heart má nízku kalorickú hodnotu, a je bez cukru. Teda je výborným pomocníkom i pri chudnutí.

Cholesterol je látka, ktorú si naše telo vie vytvoriť aj samé, a nachádza sa aj v potravinách živočíšneho pôvodu (v tuku, v mäse, v mlieku, ……). V správnom množstve je cholesterol pre naše telo nevyhnutný, problém nastáva vtedy, pokiaľ ho je prebytok. Ukladá sa v cievach, cievy sa zužujú a nastáva problém. Srdcovo – cievne ochorenia. Nečakajte kým sa tieto problémy budú týkať priamo vás, ale urobte niečo pre svoje zdravie hneď teraz.

AKO VÁM Herbalife Beta heart® POMÔŽE?

Spôsob životného štýlu hrá obrovskú úlohu pri vysokej hladine cholesterolu bez ohľadu na vek. Urobte niečo sebe a vezmite si zdravie do vlastných rúk v 3 jednoduchých krokoch.

Krok 1: Dobre sa stravujte:

Znížte svoj príjem trans a nasýtených mastných kyselín jednoduchou zámenou jedla:

celozrné pečivo/cestoviny namiesto bieleho

tučné ryby alebo chudá hydina namiesto spracovaného alebo červeného mäsa.

oriešky, semienka a sójové bôby namiesto spracovaných pochutiniek, napr. lupienky.

Krok 2: Rozhýbte sa:

Pohyb pomáha zvyšovať hladinu „dobrého“ cholesterolu (HDL) v krvi. Stimuluje pohyb prijatých tukov do pečene, čo pomáha udržiavať srdce a cievy v dobrom stave.

Potrebujete len 150 minút cvičenia miernej intenzity týždenne** – pokúste sa o 30 minút denne, 5 dní v týždni!

Pokiaľ je to možné, nechajte auto zaparkované v garáží a choďte peši. Je to iba otázka zvyku a vlastného pohodlia. Častejšie chodievajte na prechádzky, skúste bicykel. Vyberte si niečo, čo Vás bude baviť.

Krok 3: Zlepšite svoju stravu:

Jedna porcia Beta heart poskytuje okrem vysokého obsahu vlákniny a proteínov aj 1,5 g beta-glukánu, rozpustiteľné vlákniny, ktoré sa bežne nachádzajú ovsených otrubinách a pomáhajú znižovať či udržiavať hladinu cholesterolu.

Krok 4: Dajte stopku cigaretám a alkoholu:

Je to pre Vás nemožné? Premýšľali by ste inak po infarkte alebo mozgovej príhode?

 

POUŽITIE Herbalife Beta heart®

Jednoducho raz denne zmiešajte 2 odmerky Beta heart® s vodou, ovocnou šťavou alebo ich pridajte do svojho obľúbeného nápoja Formula 1.

Alternatívne zmiešajte 1 odmerku a užite dva krát denne. Prínos sa dosahuje pri dennom príjme 3 g ovseného betaglukánu.

* Koronárna choroba srdca má viaceré rizikové faktory a úprava jedného z týchto rizikových faktorov môže ale nemusí mať pozitívny účinok.

Herbalife Beta heart

Herbalife Beta heart

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.