Len pre mužov Formula 2 Vitamínový a minerálny komplex

Multivitamínový komplex pre mužov Herbalife

Vitamínový a minerálny komplex pre mužov je komplexný výživový doplnok odborne vyvinutý pre mužov, ktorý dodáva 24 kľúčových živín k podpore správneho fungovania tela.

Objavte komplex vitamínov a minerálov pre mužov Formula 2, čo je ľahký spôsob ako si zabezpečiť príjem 24 živín, ktoré podporujú potreby vášho tela. Obsahuje esenciálne vitamíny a minerály v tých správnych množstvách na naplnenie dennej zdravotnej potreby mužov.

Výživový doplnok s vitamínmi a minerálmi
• Imunitný systém
• Svalová funkcia
• Energetický metabolizmus
• Duševná výkonnosť

Vitamínový a minerálny komplex pre mužov je komplexný výživový doplnok odborne vyvinutý pre mužov, ktorý dodáva 24 kľúčových živín k podpore správneho fungovania tela.

Produkt zahŕňa živiny, ako sú vitamíny A a C, horčík, riboflavín a kyselinu pantoténovú. Vitamíny A a C prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Horčík prispieva k normálnej funkcii svalov. Riboflavín prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Kyselina pantoténová prispieva k normálnej duševnej výkonnosti.

Formula 2 komplex – Hlavné prínosy

  • Je prispôsobený individuálnym zdravotným potrebám mužov.
  • Prináša optimálne množstvo kľúčových živín, ktoré vaše telo potrebuje.
  • Prináša 71 individuálnych tvrdení schválených pre EU.
  • Vyvinutý odborníkmi z oblasti výživy a podporený overeným vedeckým výskumom.
  • Bol zostavený tak, aby fungoval v spojení s vašim obľúbeným koktailom Formula 1.
  • Obsahuje vitamíny A a C, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
  • Obsahuje horčík, ktorý prispieva k normálnej funkcii svalstva.
  • Obsahuje riboflavín, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.
  • Obsahuje kyselinu pantoténovú, ktorá prispieva k normálnej psychickej výkonnosti.

Herbalife Formula 2 – Použitie

Vezmite si 2 tablety denne spolu s jedlom. Na zaistenie najlepšej dennej výživy užívajte tento výrobok v kombinácii s výživovým koktailom Formula 1 značky Herbalife. Ak denne užívate 2 koktaily, vezmite si 1 tabletu, a ak denne užívate 1 koktail, vezmite si 2 tablety.

Multivitaminovy komplex Herbalife pre mužov . fakty

Odporúčané dávkovanie:

1 až 2 tablety denne s jedlom. Používajte tento výrobok v rámci vyváženej a pestrej stravy ako súčasť zdravého a aktívneho životného štýlu. Skladujte dobre uzavreté na chladnom a suchom mieste. 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Tento produkt vyrobený výhradne pre Herbalife je možné zakúpiť len prostredníctvom nezávislých distribútorov Herbalife.

Formula 2 – Stručné fakty

Prečo je dôležité pravidelne užívať multivitamínový doplnok stravy?
Mikroživiny zohrávajú dôležitú úlohu pri regulácii procesov v tele, ktoré môžu ovplyvniť naše zdravie a výkonnosť. Keďže mnoho ľudí nespĺňa požiadavky na denný príjem mikroživín, denný vitamínový doplnok by zaistil splnenie požiadaviek na príjem mikroživín*. [Zdroj: Troesch a kol., 2012].

Prečo je dôležité užívať vitamíny určené pre konkrétne pohlavie?

Muži a ženy potrebujú vďaka rozdielom v svojej telesnej veľkosti, metabolizme a fyziológii rôzne hladiny vitamínov a minerálov, ktoré im zabezpečia optimálnu výživu. Napríklad: v niektorých štátoch až 4 z 10 mužov nedostávajú dostatok vitamínu A a zároveň potrebujú viac vitamínu A než ženy. [Zdroje: Mensink et al., 2013; EFSA, 2015]
* Ako doplnok zdravej a vyváženej stravy a aktívneho životného štýlu.

UPOZORNENIE: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sú určené ako doplnok bežnej stravy a nesmú sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.