Aloe prípravky

Aloe je všeobecne známe svojím účinkami. Doprajte svojej pleti a vlasom skvelú kondíciu, hebkosť a vzhľad. S pomocou prípravkami s obsahom aloe to jednoducho a pohodlne zvládnete! A navyše skvelé osviežujúce prípravky majú aj upokojujúce účinky.

Šampón (Moisturizing Shampoo) Šampón (Moisturizing Shampoo) – jemne čistí vaše vlasy a popritom im dodáva aj vlhkosť. Pomôže Vám dosiahnuť žiarivú sviežosť vlasov. Zjemňujúce účinky aloe pomôžu dosiahnuť Vašim vlasom hebkosť. Vyskúšajte a presvedčte sa.

 

Kondicionér (Moisturizing Conditioner) Kondicionér (Moisturizing Conditioner) – Jedinečný prípravok, ktorý aj vďaka aloe dokáže vo vlasoch „uzamknúť“ vlhkosť a tým im dodať pekný vzhľad a kondíciu. Optimálne je kondicionér používať súčasne so šampónom. Presvedčí Vás výsledok.

 

Zjemňujúca emulzia Herbal aloe na ruky a telo Zjemňujúca emulzia Herbal aloe na ruky a telo – táto emulzia Herbal Aloe sa vyznačuje jemnosťou. Je pre Vašu pokožku ľahká a navyše nemastná. Vyznačuje sa jemnou prírodnou vôňou. Dopraje svojej pokožke kvalitu.

 

Zjemňujúci gél Herbal Aloe Zjemňujúci gél Herbal Aloe – tento zjemňujúci gél je charakteristický tým, že upokojuje Vašu pokožku a hlavne ju vyživuje, Rýchlo sa vstrebáva a je nemastný. Po použití ostáva pokožka svieža a žiarivá.

 
Tekuté telové mydlo Herbal Aloe Tekuté telové mydlo Herbal Aloe – jemne pokožku čistí a hydratuje. Má príjemnú sviežu vôňu a je vyrobené z celolistej aloe. Toto tekuté mydlo s obsahom aloe si Vás získa.

 

 

Najlepšie sa o výnimočnej kvalite presvedčíte cez vlastnú skúsenosť. Objednajte si prípravky Herbal Aloe ešte dnes a rozmaznávajte svoju pokožku a vlasy

 

Pošlite mi cenník týchto aj ostatných produktov
Chcem si objednať
Potrebujem poradiť

 

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.