Shape works – program na chudnutie Herbalife

Shape works – program na chudnutie Herbalife

Chcete schudnúť? Máte spomalený metabolizmus? Komplexnejšie riešenie na chudnutie v balíčku.

Dostupnosť: Skladom
Dodanie: 1 – 3 prac. dni

herbalife-zistit-cenu

Na rozdiel od základného programu na chudnutie neobsahuje bylinný koncentrát thermojetics, ale obsahuje navyše multivitamínový komplex a proteínový doplnok, ktoré podporia skvalitnenie svalovej hmoty (nie zväčšenie) a tým aj naštartovanie metabolizmu – prirodzeného spaľovania energie Vašim telom.
Tento program na chudnutie patrí medzi najobľúbenejšie. Vznikol pod dohľadom uznávaných odborníkov na výživu organizmu a reálne s ním schudli už milióny ľudí v 70 krajinách sveta.
.
Nenecháme nič na náhodu!!! V rámci programu Vám zadarmo pomôžeme s jedálničkom tak, aby ste nehladovali, aby ste sa pri chudnutí netrápili – dáme Vám správnu podporu počas chudnutia. Jednoducho nám záleží na tom, aby ste si splnili svoj cieľ – úspešné chudnutie.
.

Shapeworks – program na chudnutie Herbalife obsahuje:

Herbalife - Formula1 - kokteilFormula 1 (zdravé jedlo) – neschudne síce za Vás, ale je to lahodný nápoj s obsahom vlákniny, bielkovín, vitamínov a iných pre telo prospešných látok. Dobre Vás zasýti a napomôže Vášmu telu dodať potrebné živiny pre správne fungovanie a tým Vám napomôže nielen schudnúť, ale i lepšie sa cítiť. Príchute – cokoláda, vanilka, jahoda, tropic, cookies. “Podrobnosti o kokteily Formula 1”

Formula 1 Herbalife zloženie:
– Sójový proteín ľahko využiteľný proteín pre rast a obnovu buniek v tele – pomáha svalovej hmote.
– Vlákninu – výborná pre Váš tráviaci systém
– Vitamín D – pomáha pri vstrebávaní vápnika – dobrý pre pokožku a kosti
– Vitamín C – výborný antioxidant – imunita, správna funkcia tela
– Vitamín A – podporuje rast buniek a ich obnovu, výborný pre oči
– Vitamín E – podporuje nervový a kardiovaskulárny systém
– Thiamin – užitočný pre metabolizmus a pre pokožku
– Riboflavín – podporuje metabolizmus tukov
– Niacín – podporuje trávenie a pomáha bunkám
– Vápnik – výborný pre kosti
– Kyselina listová – výborná pre zdravie
– Železo – potrebné pre prenos kyslíka
– Draslík – dôležitý pre činnosť nervového systému
– Meď, selén, mangán,
– Mnoho ďalších prospešných zložiek

Formula 3 - proteín HerbalifeProteínový doplnok (Formula) – kombinácia sójového a srvátkového proteínu je ideálna pre tvorbu beztukovej svalovej hmoty, a tým aj pre “zrýchľovanie” metabolizmu. Pokiaľ nepríjmate v strave dostatok kvalitných bielkovín, vrátane rastlinných, proteín – Formula 3 je pre Vás vhodným doplnkom výživy. Veď kvalitné proteíny nesmú pri účinnom a zdravom chudnutí chýbať. “Podrobnosti Proteín – Formula3”

vláknina - Fiber and herbFiber and Herb  – tablety s obsahom vlákniny a rastlinných zložiek. Zaraďte ju do svojho jedálnička. Výborná nielen pri chudnutí ale i pri detoxikácii a pre pre správnu funkciu tráviaceho systému. “Podrobnosti – vláknina Fiber herb”

Multivitamín komplex – pomôže doplniť kvalitné vitamíny, pre správne fungovanie tela a tým aj výrazne podporí proces zdravého chudnutia.

Poradenstvo – v jednej vete povedané: Usmernenie, odborné rady ohľadom stravy, jedálničku, pohybu,…  – počas celej doby chudnutia, jednoducho tak, aby sa Vaše chudnutie skončilo úspechom.

“Potrebujem poradiť”          “Cenník tohto aj ostatných produktov”

Verzia stránky Klasická | Mobilná

Výsledky / Príjmy nie sú zaručené - Sú u každého individuálne.